Projekt asszisztens (Referenciaszám: PJ5007)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest, Fejér megye, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

BUDAPESTI multinacionális megbízónk számára keresünk új munkatársat az alábbi
OTTHONRÓL VÉGEZHETŐ
munkakörbe:

Projekt asszisztens

Feladatok:
- Projektek adminisztrálása, megbeszélések jegyzőkönyvezése,

- pénzügyek nyomon követése,
- projekt résztvevőivel (magyar, illetve külföldi munkatársakkal) napi szintű kapcsolattartás,
- tárgyalások szervezése, dokumentumok összeállítása.

Elvárások:

- Közép-vagy felsőfokú végzettség,

- folyékony/felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
- jó szervezőkészség és talpraesettség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit megbízónk kínál:
- OTTHONI MUNKAVÉGZÉS,
- fiatalos, dinamikus csapat,
- multinacionális környezet,
- azonnali kezdés,
- változatos, sokoldalú felelősségteljes munka.

Munkavégzés helye: Otthonról +Budapest XIII. kerület + havonta egyszer külföldi tárgyalások
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű (minimum 1 év)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére (bérigény feltüntetésével) a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével (PJ5007) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.