Microsoft SQL mérnök (Referenciaszám: PJ4907)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagy múltú, széles tevékenységi körrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Microsoft SQL szervermérnök (PJ4907)

Leendő munkavállalóinknak lehetősége nyílik könnyen megközelíthető, inspiráló technológiai környezetben dolgozni. A nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- MS SQL és szerver infrastruktúra kiépítése, konfigurációja
- adatbázis-adminisztrátori (DBA) teendők
- problémák, incidensek menedzselése
- kapcsolattartás és tanácsadás felhasználók részére

- fejlesztési igények végrehajtása és implementálása
- együttműködés társosztályokkal és a nemzetközi csapattal

Elvárások:
- magabiztos angol nyelvtudás

- MS SQL rendszerismeret és DBA tapasztalat
- legalább 3 év munkatapaszalat
- T-SQL vagy Powershell/C#/VBS ismerete

- jó kommunikációs készség, érdeklődő személyiség

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy kiváló hírnevű multinacionális cégnél
- felelősségteljes feladatkör

- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés és juttatások
- inspiráló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4907) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.