Microsoft SQL mérnök (Referenciaszám: PJ4907)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagy múltú, széles tevékenységi körrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Microsoft SQL szervermérnök (PJ4907)

Leendő munkavállalóinknak lehetősége nyílik könnyen megközelíthető, inspiráló technológiai környezetben dolgozni. A nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- MS SQL és szerver infrastruktúra kiépítése, konfigurációja
- adatbázis-adminisztrátori (DBA) teendők
- problémák, incidensek menedzselése
- kapcsolattartás és tanácsadás felhasználók részére

- fejlesztési igények végrehajtása és implementálása
- együttműködés társosztályokkal és a nemzetközi csapattal

Elvárások:
- magabiztos angol nyelvtudás

- MS SQL rendszerismeret és DBA tapasztalat
- legalább 3 év munkatapaszalat
- T-SQL vagy Powershell/C#/VBS ismerete

- jó kommunikációs készség, érdeklődő személyiség

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy kiváló hírnevű multinacionális cégnél
- felelősségteljes feladatkör

- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés és juttatások
- inspiráló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4907) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.