Beszerzési területre keresünk gyakornokot székesfehérvári partnercégünk megbízásából (Referenciaszám: PJ4812)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Beszerzési területre keresünk gyakornokot székesfehérvári partnercégünk megbízásából

Feladatok:
- Partnerek felkeresése telefonon és e-mailben
- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Heti min 3 munkanap vállalása (nyári időszakban heti 5)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precizitás, jó kommunikációs készség
- Előny: egyéb idegen nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:
- Projekt jellegű munkalehetőség (néhány hónap)
- Nyelvtudás aktív használata, lehetőség a fejlesztésére

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.