Hegesztő (Referenciaszám: PJ3767)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Feladatok:
- Különböző formákkal végzett hegesztési feladatok ellátása
- Hegesztési és forrasztási feladatok (alumínium és réz felületen)

- Műszaki rajz olvasása

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség (szakmunkás)
- AWI és CO hegesztői végzettség
- 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
- Tűzvédelmi szakvizsga megléte
- Darukezelői végzettség és tapasztalat
Folyamatos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes jövedelem (alapbér + cafeteria + prémium)
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.