Külső Irattáros (munkavégzés helye: Budapest és környéke) (Referenciaszám: PJ3049)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Gyál, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyáli központú partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Mozgó Külső Irattáros

Feladat:
- Iratok, dobozok pakolása, rendezése

- Jegyzékek elkészítése, irattári rend kialakítása
- Napi szinten felmerülő kikeresési és betárolási problémák proaktív kezelése
- Egyéb irattározáshoz kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat
- Érettségi bizonyítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word és Excel)

Amit a megbízónk kínál:
- Fiatalos, motiváló csapat

- Nemzetközi vállalati környezet
- Ingyenes céges busz Gyálra a Határ úttól

Munkavégzés helye: Gyál (Pest megye) illetve budapesten és környékén vidéki munkavégzés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az csilla.kenderes@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.