Gépkezelő - karbantartó (Referenciaszám: PJ2057)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk határozott időre, de hosszú távra munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő - karbantartó

Elvárások:
- Gyógyszeripari gépek, berendezések javításában szerzett tapasztalat
- Szakirányú középfokú végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés

Feladatok:
- Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete.

Amit kínálunk:
- Céges buszjáratok Budapestről
- Jó megközelíthetőség
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
- Kiváló munkakörnyezet

Referenciaszám: PJ 2057

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a csilla.kenderes@pannonjob.hu címre, vagy telefonon: +36202987103 Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.