Gépbeállító és kezelő (Referenciaszám: PJ4979)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Veszprém megye,Nemesvámos,Dózsa Gy. u. 2.,8248
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemesvámosi partnercégünk saját állományába keresünk munkatársakat 3 műszakos munkára az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító és kezelő

Feladatok:
- Alapanyagok megmunkálása, kötőelemek sorozatgyártása
- Célgépek (eszterga, köszörű, sajtológép) beállítása és kezelése
- Mérés, ellenőrzés, dokumentálás

Elvárások:
- Műszaki jellegű végzettség, vagy tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Esztergán, köszörűn, sajtológépen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelkedő műszakpótlékok (26% és 49%)
- Munkaruha, munkavédelmi bakancs
- Magas összegű cafeteria, valamint havi rendszerességű önkéntes magánnyugdíj-pénztári és egészségbiztosítási hozzájárulás
- Vonzó prémiumrendszer
- Határozatlan idős szerződés
- Saját állományban történő foglalkoztatás
- Bérlet 100%-ban történő kifizetése
- Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

- Nemesvámos

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a robert.hegyi@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.