Áru Ellenőrző Operátor (Referenciaszám: PJ4992)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Áru-ellenőrző Operátor

Feladatok:
- Bejövő áru ellenőrzések lebonyolítása és dokumentálása
- Nem megfelelő termékekkel kapcsolatos vizsgálatok
- Minőség ellenőrzéssel kapcsolatos dokumentációk rendszeres vezetése
- Nem megfelelő alkatrészek kiszállításra történő előkészítése

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Hosszú távon, több műszak vállalása
- Gyártásban és minőségellenőrzésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:
- Középfokú végzettség
- Adminisztrációs tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
- Munkába járás vállalati buszokkal (Budapest, Cegléd, Pilis, Dunaharaszti, Dabas, Érd, Ráckeve, Monor, Vecsés, Tápióság, Solt, Gyömrő stb...)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ4992 megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.