Gépkezelő (Referenciaszám: PJ4990)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Vas és fémhulladék kereskedéssel és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő (forgó-rakodógéphez) - Budapest

Feladatok:
- Gépkezelői feladatok ellátása forgó-rakodógép használatával

Elvárások:
- Forgó-rakodógép használatában szerzett gyakorlat

- Szakirányú végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes bérezés

- Cafeteria
- Telepi prémium (3 hónap után)
- Partnerünk saját állományába keres jelöltet!

Munkavégzés helye: Dél-Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő:
H - Cs: 7:00 - 16:00

P: 7:00 - 14:45

Kérem, küldje el önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére e-mailben a daniel.dervaderics@pannonjob.hu címre a levél tárgyában a PJ4990 referenciaszám megjelölésével.

További részletekről érdeklődni a 06-1-392-1222 telefonszámon lehet.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat
Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.