Ajánlatadminisztrátor (Referenciaszám: PJ4767)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező, fejlődést kínáló budapesti partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Ajánlatadminisztrátor

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy fejlődő nagyvállalatnál kezd el a karrieredet!

Feladatok:

- beérkező ajánlatok feldolgozása,
- kapcsolattartás ügyfelekkel, értékesítési partnerekkel (írásban, telefonon),
- meglévő szerződéseken adatpótlások elvégzése,
- inkasszók iktatása és rögzítése a rendszerbe,
- lakáscélú felhasználás ellenőrzés.

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office - excel),
- terhelhetőség (túlóra vállalása).

Előny:
- pénzügyi/adminisztratív területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:
- stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér,
- barátságos légkör, összetartó csapat,
- jól megközelíthető - V.kerület,
- cafetéria,
- vidéki bejárás támogatása,
- karrierlehetőség,
- azonnali kezdés.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros - V. kerület)
Foglalkoztatás időtartama: határozott idejű
(minimum fél év + hosszabbítási lehetőség)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével (PJ4767) patricia.palvolgyi@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.