Kis és középvállalati értékesítési és ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ4976)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Külföldi gyümölcsök és zöldségek nagykereskedésével foglalkozó, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kis és középvállalati értékesítési és ügyfélkapcsolati munkatárs
- Budapest

Feladatok:
- Cég termékeinek (külföldi gyümölcsök és zöldségek) értékesítése céljából kis és középvállalati ügyfelek felkeresése telefonon
- Telefonos kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- Beérkezett rendelések rögzítése, teljesítésének megszervezése, nyomon követése
- Ajánlatkérések feldolgozása, megválaszolása
- Napi adminisztráció, számlázás, riportok készítése
- Exportértékesítők munkájának támogatása

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség
- Értékesítési vagy ügyfélkapcsolati területen szerzett legalább 1 év tapasztalat

- Legalább erős alapfokú angol VAGY francia nyelvismeret
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Hasonló profilú cégnél, nagykereskedésénél szerzett tapasztalat

- Külkereskedelmi, logisztikai felsőfokú / OKJ végzettség
- B típusú jogosítvány

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, fix alapbér (meghatározott teljesítmény után + bónusz)

- Céges telefon és laptop
- Határozatlan idejű szerződés
- Betanulási időszak után heti 1-2 nap home office lehetséges

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
Munkaidő: Hétfő - Péntek: 8:30 - 17:00

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4796 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.dervaderics@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.