Raktári adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4776)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapest, XXIII. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk hosszútávra munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktári adminisztrátor

Feladatok:
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Raktár területén található információs táblák aktualizálása

- Szállítmányok készletrevételének ellenőrzése
- Dokumentumkezelés, archiválásban való közreműködés
- Munkautasítások elkészítésében való aktív
részvétel

Elvárások:
- EKAER tapasztalat
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Rugalmas munkaidő vállalása: 2 műszakos munkarend
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret
- Alapfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Cafeteria, bónusz
- Utazás támogatás

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az dorina.szabo@pannonjob.hu e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 20 247 86 08 -as telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.