Összeszerelő (Referenciaszám: PJ4966)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő

Feladatok:
- Csapok / szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezés és műszeres vizsgálatok elvégzése
- Szereléskor a szerelési utasításban leírtak szigorú betartása (vizuális ellenőrzés, tisztítás, sorjázás, kivágás, megfelelő tömítések összeállítása, csavarok lehúzása)
- Tesztelés, csomagolás, címkézés illetve ennek dokumentálása
A munkadarabok jelölése, számbeütés

Elvárások:
- Fémipari/gépipari/faipari szakmunkás végzettség
- 2 műszak vállalása
- Megfelelő egészségi állapot, jó teherbírás
- Alapvető számítástechnikai ismeretek

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások
- Céges buszjáratok vagy kedvező beutazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dobos Adrienn kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen az adrienn.dobos@pannonjob.hu címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: +36202757667. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.