Karbantartó műszerész (Referenciaszám: PJ4909)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Borsod-Abaúj-Zemplén megye,Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolci gyógyszeripari partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó műszerész

Feladatok:

- Gépek és berendezések megelőző és hibajavító karbantartásainak előírt módon történő elvégzése
- A telephely műszaki eseményeinek folyamatos ellenőrzése, szükség esetén a megfelelő intézkedések elvégzése
- A munkafolyamatok, az előírt biztonságtechnikai előírások betartása, ellenőrzése

Elvárások:

- Középfokú végzettség,
- Több műszakos munkarend vállalása,
- Biztonságtechnikai és tűzvédelmi ismeretek
- Műszaki rendszerek és berendezések karbantartási ismerete

Előny:

- Karbantartói vagy gyógyszeripari tapasztalat,
- Gyártóüzemi környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés, cafeteria
- Kedvező beutazási támogatás,
- Új, modern és tiszta munkakörnyezet,

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.darvas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.