Senior és Junior projekt technológus - Heves megye (Referenciaszám: PJ4890)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Újonnan induló ipari beruházás elhivatott és lendületes csapatába keresünk kollgát a következő munkakörbe:

Senior és Junior projekt technológus - Heves megye

Üzemi berendezések, ipari és logisztikai létesítmények komplett terveztetésére,kivitelezésének irányítására és felügyeletére

Feladatok:
- Tervezési tenderdokumentációk összeállításában való részvétel,

- Gépek, berendezések, tartályok tenderdokumentációinak összeállítása,
- Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel,
- Tárgyalások és műszaki egyeztetések lefolytatása,
- Műszaki adatszolgáltatás tervező, kivitelező és gépgyártó cégek között,
- Tervező irodák versenyeztetésében való közreműködés,
- Tervek szakági ellenőrzése és véleményezése, tervzsűrik koordinálása,
- Ajánlati kiírások készítése, műszaki kiértékelése,
- Költséghatékony műszaki megoldások tervekbe történő átvezettetése,
- Mérnöki számítások, ellenőrzések,
- Engedélyeztetési eljárások bonyolítása, hatósági egyeztetések koordinálása,
- Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása,
- Technológia szerelési, kivitelezési tenderek műszaki támogatása,
- Költségvetések ellenőrzése, készítése,
- Egyéb beszerzések műszaki támogatása,
- Műszaki átadások végzése, használatbavételi eljárások koordinálása,
- Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
- Kivitelezési munkálatok szakági felügyelete, műszaki ellenőrzése,
- Építési e-napló vezetése.

Előnyök:
- Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari, energetikai ipari területen szerzett üzemviteli, kivitelezési területen szerzett munkatapasztalat, vagy

- QAQC, hegesztéstechnológia, energetika, fermentáció, desztilláció, malomipari technológiák mélyebb ismerete, ezen területeken szerzett szakmérnöki végzettség, vagy
- Gépészmérnöki vagy gépész műszaki ellenőri végzettség, vagy
- Ipari létesítmények kivitelezésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Elvárások:
- Felsőfokú mérnök-vegyész/gépész/élelmiszeripari-végzettség
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office, AutoCAD, vállalatirányítási rendszerek

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Megbízhatóság
- Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Precíz munkavégzés szoros határidők mellett

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes fizetés

- Változatos, kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
- Fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.