Erős áramú villamos mérnök (Referenciaszám: PJ4887)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Újonnan induló ipari beruházás elhivatott és lendületes csapatába keresünk kollgát a következő munkakörbe:

Erős áramú villamos mérnök - Heves megye

Feladatok:
- Erős áramú villamoshálózat tervezésében való részvétel, és a kivitelezés irányítása,

- Mérnöki számítások és tervdokumentációk elkészítése,
- Beszerzések műszaki támogatása,
- Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel,
- Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása,
- Hatósági ügyintézések műszaki támogatása,
- Villamoshálózat üzemeltetése,
- Fejlesztések beüzemelésének támogatása,
- Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása.

Elvárások:
- Erősáramú villamosmérnöki végzettség

- Minimum 3 év ipari területen projektbonyolításban vagy tervezésben, vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat
- Hatályos jogszabályok és erősáramú szabványok naprakész ismerete
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD
- Magabiztos angol nyelvtudás

- Megbízhatóság, önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiváló probléma megoldó és kommunikációs képesség
- Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előnyt jelent:
- Erősáramú üzemeltetési, karbantartási gyakorlat ipari környezetben

- Gyengeáramú vagy ipari irányítástechnikában való jártasság
- Tűzvédelmi berendezések tervezésében, létesítésében szerzett gyakorlat
- G-F-1, - -9, műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői, szaktervezői jogosultság

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem,

- Változatos munka,
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések)
- Dinamikusan fejlődő vállalati környezet.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a tunde.petak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.