Pre-sales technical support manager

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

Pre-sales technical support managert

Ha elhivatott vagy a telekommunikációs újítások és kihívások iránt és érdekel a folyamatosan fejlődő magyar piac, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • értékesítési bemutatók tervezése és ajánlatok kidolgozása az ügyfél portfóliójának megfelelően

  • kapcsolattartás a sales-managementtel és az ügyfelekkel

  • biztosítja az értékesítés során felmerülő technológiai feltételeket annak érdekében, hogy az optimális szolgáltatást tudja nyújtani a vállalat az ügyfelek számára

  • hozzájárul az RFI, RFP RFQ folyamatok létrehozásához, prezentálásához

Elvárások

  • telekommunikációs, informatikai, elektronikai vagy releváns területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség

  • jó írásbeli, szóbeli kommunkációs és interperszonális készségek

  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

  • 5 év munkatapasztalat távközlési és 3 év tapasztalat szerver, adattárolási területen

  • telekommunikációs IT rendszerek és szoftverek ismerete

  • projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent

Amit a cég nyújt

  • versenyképes magas jövedelem

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet

  • nemzetközi csapat

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.