Senior ügyfélkapcsolati menedzser (Ref:PJ4723)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

Senior account managert, távközlési területre

Ha elhivatott vagy a telekommunikációs újítások és kihívások iránt és érdekel a magyar piac, mely folyamatosan fejlődik, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • üzleti lehetőségek kiértékelése és ajánlása a kulcsfontosságú partner számára. Mobiltelekommunikációs hálózatépítés távközlési területen

  • ügyfélkapcsolatok kooordinálása

  • a cég által kínált, vezető technológiai újdonságok ajánlása meghatározott partnerek számára

  • üzleti ajánlatok kidolgozása és prezentálása, valamint nyomonkövetése

  • költségvetési tervek készítése az új üzleti lehetőségek érdekében

Elvárások

  • Minimum 5 éves, telekommunikációs, távközlési szektorban szerzett sales projektmenedzsment tapasztalat a hazai nagy operátorok egyikéből

  • új, átütő üzleti modell fejlesztésének képessége

  • magas hírközlési technológiai ismeret

  • stratégiai gondolkodásmód, márkahűség kialakításának képesége

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret írásban és szóban

Amit a cég nyújt

  • versenyképes magas jövedelem

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet

  • nemzetközi csapat

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.