Senior ügyfélkapcsolati menedzser (Ref:PJ4723)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi, kiemelkedően fejlődő partnercégünk, gyors és stabil karrierlehetőségekkel rendelkező budapesti szervezete keres:

Senior account managert, távközlési területre

Ha elhivatott vagy a telekommunikációs újítások és kihívások iránt és érdekel a magyar piac, mely folyamatosan fejlődik, multinacionális partnercégünk ajánlata a következő

Feladatok

  • üzleti lehetőségek kiértékelése és ajánlása a kulcsfontosságú partner számára. Mobiltelekommunikációs hálózatépítés távközlési területen

  • ügyfélkapcsolatok kooordinálása

  • a cég által kínált, vezető technológiai újdonságok ajánlása meghatározott partnerek számára

  • üzleti ajánlatok kidolgozása és prezentálása, valamint nyomonkövetése

  • költségvetési tervek készítése az új üzleti lehetőségek érdekében

Elvárások

  • Minimum 5 éves, telekommunikációs, távközlési szektorban szerzett sales projektmenedzsment tapasztalat a hazai nagy operátorok egyikéből

  • új, átütő üzleti modell fejlesztésének képessége

  • magas hírközlési technológiai ismeret

  • stratégiai gondolkodásmód, márkahűség kialakításának képesége

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret írásban és szóban

Amit a cég nyújt

  • versenyképes magas jövedelem

  • gyors fejlődési és karrierlehetőség

  • professzionális, multikulturális munkakörnyezet

  • nemzetközi csapat

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.