Gyógyszercsomagoló - Miskolc (Referenciaszám: PJ4553)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Borsod-Abaúj-Zemplén megye,Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk határozott időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyógyszercsomagoló

Elvárások:
- Minimum technikusi végzettség (vegyész-, élelmiszeripari-, környezetvédelmi technikus, vegyipari gépész, egyéb műszaki végzettség) és/vagy érettségi
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés

Feladatok:
- Alkalmazott gyártóberendezések és gépek működtetése a vonatkozó utasítások alapján
- A csomagolási folyamat végrehajtása során a termékek, csomagolóanyagok valamint a csomagolás azonosságának és minőségének ellenőrzése
- Munkakörnyezet tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
- Szükséges gyártási és egyéb dokumentáció pontos, folyamatos vezetése
- Az üzemeltetett technológiai berendezés felügyelete, állapot figyelése
- A szükséges önellenőrzések és gyártásközi ellenőrzések elvégzése

Előnyök:
- Gyógyszergyártási tapasztalat

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés
- Választható béren kívüli juttatások
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.darvas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.