Termelési sorvezető - Inota (Referenciaszám: PJ4518)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Fejér megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Inotai partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelési sorvezető

Feladatok:
- A termelési megrendelések határidőre és a minőségi követelményeknek megfelelő legyártásának biztosítása
- A termelési egység biztonságos, költséghatékony működésének biztosítása
- Termelési adatok és a készlet adatok SAP rendszerben történő pontos, időbeni rögzítése
- Támogatja az új folyamatok és termékek bevezetését

Elvárások:
- Középfokú végzettség (gépész előny)
- Legalább 3-4 év termelő vállalatnál eltöltött tapasztalat, hasonló pozícióban
- Vezetői tapasztalat 15-20 fő
- Gépbeállítási ismeretek (festő, CNC, fröccsöntő gép)
- Jó problémamegoldó képesség
- Csapatjátékos
- Változásra való hajlandóság
- Számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés, és juttatási csomag
- Fiatal, lendületes csapat
- Stabil háttér

Telefonon: 0620 331 4722
Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edina.pasztor@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.