Autószerelő, Autóvillamossági-szerelő, Karosszéria lakatos (Referenciaszám: PJ4386)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, személyszállítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Autószerelő
Autóvillamossági szerelő
Karosszéria lakatos

Elvárás:
- Szakirányú végzettség
- Két műszakos munkarend vállalása: délelőtt és éjszaka
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

- Autóbuszok szervizelése
- Hibakeresés, javítás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Bejárás támogatás
- Munkásszálló vidékieknek

Munkavégzés helye:
- Budapest XI. / XV. kerület

Dely Fruzsina kapcsolattartó számára elküldött részletes, szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges a fruzsina.dely@pannonjob.hu email címen keresztül. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a www.pannonjob.hu honlapon elérhető.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.