Folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ4369)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári, autóiparban kiemelt szerepet betöltő partnerünk megbízásából keresünk munkatársat a

következő pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladatok:
- A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása

- A felmerülő technológiai problémák megoldása.
- Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele.
- Termelési minőségi mutatók (pl. FRR-First Run Ratio; MOR-Machine Operation Ratio) javítása.
- Gép- és alkatrész tesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás.
- Új gépek műszaki átvétele, műszaki paraméterek ellenőrzése.
- Technológiai kutatás, fejlesztés.
- Műszaki dokumentációk kezelése:
- Process Control Chart, Process FMEA.
- Beruházásokhoz kapcsolódó megrendelések dokumentációja.
- Gépátvételi dokumentációk kezelése.
- Az új termék gyártási előkészítése.
- Gyártósorok, gépek gyártatása, műszaki átvétele, üzembe helyezése.

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök)
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
- Excel haladó (grafikonkészítés, adatértékelés); Power Point; AutoCad.
- Precizitás, felelősségtudat, kreativitás.

Amit kínálunk:
- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet

- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Negyedéves bónusz
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Pályakezdők jelentkezését várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.vitos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.