Mainframe szakértő (Referenciaszám: PJ4335)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Mainframe szakértő

Feladatok:
- Operációs rendszer üzemeltetése és konfigurálása (UNIX)
- Adatbázis rendszer üzemeltetése, karbantartása,
- Hibakeresés, problémamegoldás

Elvárások:
- Legalább középfokú informatikai végzettség
- Szakmai tapasztalat mainframe platformon
- Alapszintű CICS, z/OS vagy DB2 ismeret
- Alapszintű JCL ismeret
- Középszintű szintű, aktív angol nyelvtudás

Előny:
- Felsőfokú informatikai végzettség
- REXX és CA szoftver ismeret
- DB2 adatbázis adminisztráció és rendszerprogramozási ismeretek
- CICS|IMS rendszerek programozása vagy
- Mainframe Storage ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Dinamikus nemzetközi csapat
- Utazási, sportolási támogatás
- Költözési támogatás

Kérjük magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a ivett.vitos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
www.itallasvadasz.hu

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:
www.facebook.com/itallasvadasz

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.