Operátor-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4277)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye,Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári neves, multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk nagy létszámban munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Termelési operátor

Feladatok:
- Aprólékos szereldei feladatok ellátása
- Gépek kezelése, és működtetése
- Minőségbiztosítási és más rendszerleírások betartása

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség (fémipari végzettség előnyt jelent)
- Több műszak és folyamatos műszak vállalása
- Álló munka vállalása
- Gépkezelésben vagy fémipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy neves nagyvállalatnál
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
- A cég saját buszjárataival ingyenes bejárási lehetőség Székesfehérvár 50 km-es körzetéből

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az bojana.sztari@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.