Ügyfélkapcsolati munkatárs (idegen nyelvű) (Referenciaszám: PJ4255)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesten a III. kerületben lévő partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Call center operátor

Feladatok:

- Telekommunikációs kampányok telefonon történő értékesítése, kimenő hívások indítása meglévő vagy új ügyfelek számára

- Az értékesítési csapat támogatása

- Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése

- Információadás az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban

- Hívások adminisztrációja

Elvárások:

- Középiskolai végzettség (érettségi)

- Telefonos értékesítés területén szerzett minimum fél éves szakmai tapasztalat

- Ügyfélkezelési tapasztalat

- Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség

- "Értékesítői véna"

- Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
- SZLOVÁK vagy NÉMET NYELVTUDÁS AKTÍV, FOLYÉKONY ISMERETE elengedhetetlen!

Amit megbízónk kínál:

- Bejelentett munka, alkalmazotti jogviszony

- Biztos jövedelem: fix alapbér+jutalék

- Hosszú távú munkalehetőség

- Lendületes csapat

- Stabil háttér, motiváló, kellemes munkahely

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.