Operátor - Kábelkonfekciónáló - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4199)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Operátor

(Kábelkonfekciónáló)

Feladatok:

- Elektronikai termékek kábelkonfekciónálása,
- Előírások alapján kábelek összefűzése, bandázsolása, ellenőrzése,javítása,
- Gyártási folyamatokban való aktív részvétel,

Elvárás:

- minimum 8 általános iskolai végzettség
- 2 műszakos munkarend vállalása
- Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Alapbéren felül teljesítmény bónusz
- Cafeteria juttatás
- Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Telfonon a 06/20/492-7894 számon.
E-mailen kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edit.tokai@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

  • Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.