Fényező (Referenciaszám: PJ4176)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest XXIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fényező

Feladatok:
- Munkadarabok lefestése előírás szerint
- Munka és védőeszközök szakszerű használata
- Az alkalmazott festék viszkozitásának beállítása
- Előírt rétegvastagsági követelmények betartása
- Festési hibák javítása
- Szükség szerint a festendő alkatrészek rajz szerinti levédése
- Munka, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
- 5S módszer szerinti munkavégzés
- A terület 5S módszer szerinti fejlesztése

Elvárások:
- Tűzvédelmi szakvizsga
- Fényező szakképesítés
- Min. 1 éves szakmai tapasztalat
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Csapatorientáltság, precizitás, gyorsaság, kezdeményezőkészség

Munkavégzés helye:
- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Korrekt feltételek, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Varga Krisztina Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az krisztina.varga@pannonjob.hu címre, vagy telefonon: 0620/2919409 telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.