Rakátáros - Targoncás - Tatabánya (Referenciaszám: PJ4168)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Komárom-Esztergom megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Tatabányai partnercégünk részére keresünk munkatársakat szálláslehetőséggel az alábbi munkakörbe:

Raktáros - Targoncás

Feladatok:

  • A munkautasításoknak és folyamatleírásoknak megfelelően elvégzi a beérkezetett tételek tárhelyre tárolását, kitárolását, tárhelyek közötti áthelyezéseket

  • Napi és időszakos leltári feladatok ellátása

  • Emelőgépek, targoncák használata

  • Vállalatirányítási rendszer használata, tranzakciók, adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány, OKJ bizonyítvány

  • Középfokú végzettség

  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

  • Többműszakos munkarend vállalása

  • Raktári tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz

  • Széleskörű és kimagasló cafeteria juttatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Utazástámogatás, céges járat

  • Távoli munkavállalók részére szállást biztosítunk

Utazástámogatás, céges járat

Munkavégzés helye:
- Tatabánya

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edina.pasztor@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

  • Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.