Operátor (szerelő,forrasztó,tesztelő) - Tatabánya (Referenciaszám: PJ4167)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Komárom-Esztergom megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Tatabányai partnercégünk részére keresünk munkatársakat szálláslehetőséggel az alábbi munkakörbe:

Operátor

(szerelő, tesztes, minőségellenőr, forrasztó, gépkezelő)

Feladatok:

  • Elektronikai termékek alkatrészeinek gyártásra való előkészítése

  • Előírások alapján elektronikai panelek összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése, forrasztása,javítása,

  • Gyártási folyamatokban való aktív részvétel

  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárás:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • 12 órás munkarend vállalása

  • Szorgalom, pontosság, precizitás

  • Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • A közelmúltban 10%-kal megemelt alapbér plusz teljesítmény bónusz

  • Széleskörű és kimagasló cafeteria juttatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Céges buszjárat

  • Távoli munkavállalók részére szállást biztosítunk

Munkavégzés helye:
- Tatabánya

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edina.pasztor@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

  • Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.