Minőségbiztosítási Technikus - Tatabánya (Referenciaszám: PJ4166)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Komárom-Esztergom megye, Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Tatabányai partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

A munkakör célja

Ellenőriz, elemzi és visszacsatol a gyártási, minőségügyi folyamatok helyességéről.

Főbb feladatai, felelőssége:

Adatgyűjtés, napi, heti és havi kimutatások, riportok készítése
Belső kiesések, nem megfelelősségek (OBA/FQA alertek) gyökérokainak elemzése, akciók meghatározása, annak nyomonkövetése
Folyamatauditok lefolytatása, riportálás (flash auditok)
A termelés támogatása Quality oldalról
Új termékek bevezetésében való részvétel

Elvárások:

Középiskolai végzettség
Jó monotonitás tűrő képesség
Alap minőségügyi technikák ismerete (8D, FMEA, CP)
Elektronikai gyártásban szerzett legalább két éves tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, word)
12 órás, folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

Angol nyelv ismerete
Minőségügyi ISO szabványok ismerete ( ISO/TS 16949 )
IPC 610 ismeret

Amit kínálunk:

Alapbéren felül teljesítmény bónusz
Széleskörű és kimagasló cafeteria juttatás
Fejlődési lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség
Utazástámogatás, céges buszjára, szálláslehetőség

Munkavégzés helye:
- Tatabánya

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az edina.pasztor@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.