Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ4141)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Csongrád megye,Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi munkavégzéssel multinacionális partnercégünk telefonos ügyfélszolgálata számára keresünk munkatársakat határozatlan időre, az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs- SZEGED

Feladatok:
- Bejövő hívások kezelése
- Az Ügyfélszolgálatra telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
- Az Ügyfélszolgálaton történő adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelektől származó észrevételek/visszajelzések továbbítása az illetékes osztályok felé

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség

- Gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook)
- Kiváló kommunikációs készség
- Kifogástalan helyesírás
- Választékos szóhasználat, kifejezésmód
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Magas fokú stressz- és monotonitástűrés
- Önálló munkavégzés
- Folyamatos munkarend vállalása

Előny:
- Angol nyelv ismerete
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Fiatalos csapat, jó légkör, kiváló munkakörülmények
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési, előrelépési lehetőség (képzések, tréningek)
- Határozatlan idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.vitos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.