Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ4141)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Csongrád megye,Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Szegedi munkavégzéssel multinacionális partnercégünk telefonos ügyfélszolgálata számára keresünk munkatársakat határozatlan időre, az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs- SZEGED

Feladatok:
- Bejövő hívások kezelése
- Az Ügyfélszolgálatra telefonon érkező érdeklődések, igények kezelése, megválaszolása
- Az Ügyfélszolgálaton történő adminisztratív feladatok ellátása
- Ügyfelektől származó észrevételek/visszajelzések továbbítása az illetékes osztályok felé

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség

- Gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook)
- Kiváló kommunikációs készség
- Kifogástalan helyesírás
- Választékos szóhasználat, kifejezésmód
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Magas fokú stressz- és monotonitástűrés
- Önálló munkavégzés
- Folyamatos munkarend vállalása

Előny:
- Angol nyelv ismerete
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Fiatalos csapat, jó légkör, kiváló munkakörülmények
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési, előrelépési lehetőség (képzések, tréningek)
- Határozatlan idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.vitos@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.