Linux rendszergazda (Referenciaszám: PJ3988)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagyléptékű informatikai projektekkel foglalkozó budapesti partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Linux rendszergazda (PJ3988)

Feladatok:
- Linux rendszerek és futó alkalmazások üzemeltetése
- Telepítési, frissítési, karbantartási feladatok
- Rendszerek figyelése, hibajavítás
- Dokumentálás, kapcsolattartás
- Folyamatok kidolgozása és fejlesztése
- A belső fejlesztői csapat rendszerszervező feladatainak ellátása

Elvárások:
- Legalább 3 éves Linux/Unix rendszerüzemeltetői tapasztalat
- Szervervirtualizációs tapasztalat
- Clustering ismeret

- Scriptnyelv ismerete
- Apache, Nginx webszerverek ismerete
- TCP/IP hálózati ismeret
- Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- Nagyterhelésű és magas rendelkezésre állású rendszerekben tapasztalat

- Perl/PHP/Java
- Java alkalmazásszerver (Tomcat, Jboss, Weblogic)
- Oracle eszközök ismerete (adatbázis, middleware)
- Java/PHP-alapú portálok beüzemelésében tapasztalat (drupal, joomla, alfresco)
- Nagios/Zabbix alapú monitorozás
- VMware, XEN, KVM-alapú rendszerek, DR-megoldások
- Felsőfokú végzettség

Amit partnerünk kínál:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projekt
- Kiemelkedő bérezés!
- Modern, jól megközelíthető belvárosi iroda
- Közvetlen csapat

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével (PJ3988) küldje el Katona Krisztián tanácsadó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a krisztian.katona@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.