Elektromos karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3274)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Fejér megye, Székesfehérvár, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk részére KÖFÉM területére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Elektromos karbantartó

Feladatok:
- Villamos karbantartó feladatok ellátása,
- Egyszerűbb mechanikai karbantartás,
- PLC programozás,
- CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai

Elvárások:
- Erősáramú berendezés szerelő végzettség,
- 3 éves szakmai tapasztalat,
- Sinumeric 840 D vezérlés ismerete,
- Gyakorlat PLC programozásban,
- Számítógép felhasználói szintű ismerete,
- B kategóriás jogosítvány.

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a edit.tokai@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.