Targoncás (Referenciaszám: PJ3033)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Dunakeszi
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszú távra:

Targoncás

Feladatok:
- áruátvétel, árukiadás
- anyagmozgatás targoncával

- raktári adminisztrációban való részvétel
- targoncakezelés magasemelésű targoncával

Elvárások:
- 3324-es jogosítvány (új típusú)
- magasemelésű taroncás tapasztalat
- fizikai terhelhetőség

- elhivatottság
- 2 műszak vállalása

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Újpest központból céges buszokkal
- Béren kívüli juttatások, cafeteria + bónusz lehetőség

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a annamaria.cservenak@pannonjob.hu címre illetve a +36209739912 telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.