Autóvillamossági szerelő (Referenciaszám:PJ2205)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Személyszállítással foglalkozó vállalat számára keresünk

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐKET budapesti munkavégzésre

Elvárások:

- Autóvillamossági végzettség
- Többműszakos munkarend vállalása
- Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:
- Korszerű autóbuszok szervizelése

- Hibakiolvasás, hibakeresés

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Vidékieknek munkásszálló

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az fruzsina.dely@pannonjob.hu címre is.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.