Raktáros- targoncás Győr(referenciaszám: pj1981)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Békés megye,Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk GYŐRI telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros - targoncás

Feladatok:
- raktárba beérkezett, illetve kiadott anyagok szakszerű kezelése, raktározása
- kiszállítandó rakományok ellenőrzése kísérő-dokumentumok alapján
- raktározással kapcsolatos anyagmozgatás zökkenőmentes biztosítása

Elvárások:
- középfokú végzettség
- raktározás területén szerzett tapasztalat
- targoncavezetői engedély ÉS ÉRVÉNYES OKJ-S BIZONYÍTVÁNY (gázüzemű, elektromos, 5 tonnás)
- targoncavezetési tapasztalat
- alapfokú számítógépes ismeret

Előny:
- targoncavezetői engedély további típusú targoncára
- SAP rendszer ismerete

Egyéb információ:
- Munkavégzés helye: Győr

Amit a megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az anett.pocs@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36 (96) 410 525 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.