Gépkezelő (Referenciaszám: PJ1268)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő karbantartó

Feladatok:

  • PALACKOZÁS: A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása

  • A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása

  • A működtetett gépek, berendezések tisztántartása

  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség

  • Legalább 1-2 éves termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű PC ismeretek (Word, Excel)

  • Többműszakos munkarend vállalása

  • Precíz munkavégzés

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripari végzettség

  • Hidraulika/pneumatika ismeretek

  • Palackozóüzemi gyakorlat

  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

  • Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • A közlekedést Budapestről műszakbeosztáshoz igazodó vállalati autóbusszal biztosítjuk az Örs vezér tér, Határ út érintésével, valamint Csepelre.

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Alapbéren felüli juttatások (bónuszrendszer, műszakpótlék, cafeteria)

  • Cégen belüli előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a eszter.szlanka@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.