Betanított munkás (Referenciaszám: PJ206)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ minden területén jelenlévő, gyorsan fejlődő multinacionális partnercégünk magyarországi, Fóti telephelyére munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Betanított munkás

Feladatok:
- Ipari csomagoló anyagok gyártása

- Ipari komplett csomagolások összeállítása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Hasonló területen szerzett tapasztalat, műszaki rajz olvasás előnyt jelent

Amit a cég kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- cafetéria juttatás

- Bejárás céges busszal Budapest Újpest központból
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ206 megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a katalin.kover@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.