Betanított munkás (Referenciaszám: PJ206)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország,Pest megye,Fót
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A világ minden területén jelenlévő, gyorsan fejlődő multinacionális partnercégünk magyarországi, Fóti telephelyére munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Betanított munkás

Feladatok:
- Ipari csomagoló anyagok gyártása

- Ipari komplett csomagolások összeállítása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Hasonló területen szerzett tapasztalat, műszaki rajz olvasás előnyt jelent

Amit a cég kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- cafetéria juttatás

- Bejárás céges busszal Budapest Újpest központból
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ206 megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a katalin.kover@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.