Irodai asszisztens - 52215

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.07.14.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
Word/Excel adminisztráció
Bejövő - kimenő e-mail-ek és levelek kezelése
Számlázás, bérszámfejtés előkészítése
Vállalati munkaerő toborzás, belső HR feladatok támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

-Nagymúltú vállalatnál nyújtott hosszútávú, stabil munkalehetőség
-Tanulási, fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

-HR és/vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
-Felsőfokú iskolai végzettség
-Német és/vagy angol nyelvismeret

Megbízó

Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

-Legalább középfokú iskolai végzettség
-Magas szintű, ellenőrizhető számítógépes ismeretek (MS Office)
-Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott, de barátságos fellépés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.