Épületasztalos - 52078

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.05.19

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Zsaluzatok fa alapanyagú szerkezeteinek elkészítése, beépítése, össze - szét - előszerelése és javítása.
• Zsaluanyagok felhasználásával a sarok, pillér, fal, födém, gerenda, lépcső és íves zsaluzatot elkészítése.
• A munkaterület, valamint a hozzátartozó raktár és közlekedő utakat rendezése, tisztántartása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Br. 1785 Ft/óra + cafeteria
• Egy műszakos munkarend (7-16-ig)
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület.

Információk a kiválasztási folyamatról

• Gyalogvezetésű híddaru kezelői képesítés
• Futómacska kezelői képesítés

Megbízó

Megbízónk nemzetközi szinten a világ egyik legnagyobb zsalu- és állványrendszer gyártó és szolgáltató, valamint az építőipari vállalatok megbízható partnere

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szakirányú szakképesítés
• Munkakörben szerzett tapasztalat
• Felelősségteljes munkavégzés
• Megbízhatóság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.