Gépészmérnök / gépésztechnikus - 51614

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• CNC-vezérelt lézervágó gép programozása
• AutoCAD rajzok készítése
• CNC plazmavágó technológia támogatása
• Darabolási folyamatok tervezése, gyártási dokumentáció előkészítése (alapanyag, technológia kiválasztás, anyagszükséglet, normaóra meghatározása)
• A gyártás teljes körű műszaki támogatása, gyártási folyamatok technológiai felügyelete, gyártási értékek figyelemmel követése
• Gyártási folyamatok optimalizálása (ciklusidők kalkulációja, csökkentése) karbantartás támogatása
• Ügyfelektől érkező tervdokumentáció feldolgozása, gyárthatóság vizsgálata (lemezterv-anyagkihozatali tervkészítés)
• Nem-megfelelőségek kezelése, javító intézkedések meghatározása
• Számítógépes szoftverek, tervezőprogramok (MS Excel, CAD és Solid Edge) használta

Egyéb béren kívüli juttatások

• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern gépek és munkakörnyezet
• Versenyképes jövedelem
• Albérlet támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

• CAM programismeret (EdgeCAM)
• SolidEdge tervező rendszer ismerete
• Középfokú angol

Megbízó

Fémipar. Bútoripari és egyéb fém alkatrészek gyártása magas minőségben, modern gépekkel hazai és külföldi prémium termékeket előállító partnerek számára.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Gépészmérnök vagy gépésztechnikus végzettség
• Min. 3 év szakmai tapasztalat
• Fémipari ismeretek
• Alapszintű angol nyelvtudás
• Műszaki rajzismeret készségszinten
• Anyagismeret, szerszámismeret
• Plazmavágás technológiájának ismerete (vagy affinitás az ismeretek elsajátítására)
• MS Excel magas fokú ismerete
• Parametrikus tervező rendszerek ismerete
• Auto CAD programismeret

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Adrienn Kovács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.