Gépkezelő operátor - 50834

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.24

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Víztisztító rendszerek gyártása, ellenőrzése és szállításra történő előkészítése.
• Adminisztatív teendők ellátása.
• Munkautasítások elvégzése.
• A termelés több területére is keresünk munkavállalókat.
• Nem monoton
• Könnyű fizikai munka
• Folyamatos, 6+2-es munkarendben 3 műszakos váltakozással, 8 órás műszakokban

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelem bruttó 210.000-240.000 Ft/hó
• Cafeteria próbaidő után Bruttó 30000Ft/hó
• A felmondási idő kivárása
• Jó, tiszta, munkakörülmények
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Dolgozóbarát vezetés, családias légkör
• Bejárási támogatás céges buszjárattal környező és távolabbi településekről is (Ácsteszér, Ászár, Bakonybánk, Bakonyszombathely, Bana, Bokod, Császár, Csesznek, Csetény, Dad, Kecskéd, Kisbér, Kocs, Környe, Mór, Nagyigmánd, Pusztavám, Réde, Súr, Szákszend, Szápár, Székesfehérvár, Tárkány, Tata, Tatabánya, Vérteskethely, Vértesszőlős)

Információk a kiválasztási folyamatról

• Műszaki területen szerzett középiskolai, technikum- vagy szakmunkás végzettség
• Számítógépes alapismeretek
• Innovatív hozzáállás

Megbízó

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott hirdetes3127@pannonwork.hu e-mail címen.
Kérjük, az e-mail tárgy mezőjében tüntesse fel a pozíció megnevezését. „Gépkezelő operátor-Oroszlány”

Érdeklődni:
Pannon - Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/382-0905,70/331-9197

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Minimum általános iskolai végzettség
• Gyártás területen szerzett munkatapasztalat
• Jó kézügyesség
• Precíz munkavégzés
• Csapatmunka
• Sikeres tesztírás
• Erkölcsi bizonyítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.