IT Operátor - 51608

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Magas rendelkezésre állású rendszerek napi operátori feladatainak ellátása
• Kapcsolattartás és együttműködés a rendszermérnökökkel
• Monitorozó rendszerek felügyelete
• A munkavégzés kétműszakos munkarendben történik

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Alkalmazotti státusz
• Változatos, sokrétű feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Megoldás-orientált légkör
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

• 7/24 műszakban végzett munkatapasztalat
• Rendszerszemlélet
• Linux/Unix alapú operációs rendszerek felhasználói szintű ismerete
• Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Megbízó

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. nagy múltú informatikai megbízópartnere számára keres munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Középfokú vagy magasabb informatikai végzettség
• Angol nyelv alapszintű ismerete
• Megbízhatóság
• Precíz és pontos munkavégzés
• Jó problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.