Gépész (háztechnikus) - 51594

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.03.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Végrehajtja az éves karbantartási ütemtervet.
• Online hibabejelentő rendszer használata.
• Karbantartási terv alapján állagmegóvás, szakszerű karbantartás,
• Rendszeres beszámolás felettesének a tapasztalatokról elvégzett és előkészített munkákról, tapasztalatokról.
• Alvállalkozók tevékenységének felügyelete szakterületén, velük együttműködés a munkavégzésük segítése, támogatása.
• Karbantartási tevékenység végrehajtása a melléklet szerinti területeken.
• Bérlők által jelzett hibák feljegyzése, intézkedés a hibák elhárítására, javítás elvégzése
• Ellenőrzi az ingatlan helyiségeinek rendeltetésszerű használatát.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Cafetéria

Megbízó

Irodaházak karbantartása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• Műszaki végzettség ( gépész, vagy elektromos, vagy épületgépész )
• 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Megbízható, szorgalmas munkavégzés
• Terhelhetőség
• B kategóriás jogosítvány

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Zrt. Pannon-Work
Tel.: 0612790624
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.