Minőségellenőr - 50919

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.06

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A megjavított termékek vizuális és funkcionális ellenőrzése
• A beérkező és kiszállítandó alkatrészek vizuális és szükség szerint méréssel történő ellenőrzése
• A selejtes anyagok zárolása
• Dokumentációk kitöltése
• Kapcsolattartás

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés (Nettó 130-140.000Ft + 10.000Ft Cafeteria már az első hónaptól)
• 20%-os délutáni és 40%-os éjszakai műszakpótlék
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Bónusz rendszer
• Összetartó csapat
• Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Céges buszok Budapest több pontjából (Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
• Munkavégzés helye: Pest megye, Gyál

Információk a kiválasztási folyamatról

• Releváns szakmai végzettség vagy érettségi

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

• Középfokú végzettség
• 2 műszak vállalása (6-14h, 14-22h)
• Minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Polett Porubszky
Tel.: 70/4550213
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.