JEE Fejlesztő Munkatárs - 50635

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Többrétegű informatikai rendszer tervezése JEE technológiára alapozva
• Többrétegű informatikai rendszer implementálása
• Csapatmunka irányítása
• Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
• A magyarországi legnagyobb adatbázisok kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Alkalmazotti státusz
• Változatos, sokrétű feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Megoldás-orientált légkör
• Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• Magas rendelkezésre (HA, LB) állású komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
• Oracle 11g ismeret,
• Spring, Hibernate
• ESB, JSF, EJB, JMS, No SQL, PL SQL ismeret
• UML ismeret
• Enterprise Architect ismerete
• Cloud technológia ismerete
• Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)

Megbízó

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. informatikai megbízópartnere számára keres munkatársat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Felsőfokú IT végzettség
• Minimum 2 év JEE fejlesztési tapasztalat
• SQL ismeret
• Adatbáziskezelő rendszerek fejlesztői szintű ismerete (RDBMS)
• Szolgáltatás orientált rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs készség
• Gyors, dinamikus munkavégzés
• Csapatmunka vezetésében szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pannon-Work
Tel.: 06 1/ 381-1048
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.