Gépkezelő,csomagoló - 51294

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.24

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Hot Melt típusú ragasztók gyártása, minőségének ellenőrzése, csomagolása gyártási utasítások alapján termelési paraméterek dokumentálása
• Kiadott utasítások betartása a kívánt minőségű félkész-, késztermék előállításához, érvényben lévő munkautasítások szerinti munkavégzés
• Mintavételezés, alapanyag, hulladékkezelés a kiadott biztonsági előírások alapján

Egyéb béren kívüli juttatások

• Dinamikus munkakörnyezet,, hosszú távú munkalehetőség
• Munkába járás támogatása
• Vonzó anyagi feltételek
• Béren kívüli juttatások
• Hosszú távú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

• Vegyipari végzettség

Megbízó

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott hirdetes3127@pannonwork.hu e-mail címen.
Kérjük, az e-mail tárgy mezőjében tüntesse fel a pozíció megnevezését. „Gépkezelő,csomagoló”

Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/382-0905,70/933-7848

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább szakmunkás végzettség,
• Gyártás területén szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
• Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség
• Több műszakos munkarend vállalása
Elektromos targoncavezetői engedély
• 5S ismerete előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.