Csomagoló operátor - 51054

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.30

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Sori folyamatok elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken,
• Előkészítő folyamatban való részvétel
• Alkatrész szétszerelés/összeszerelés/csomagolás
• Dokumentálás

Egyéb béren kívüli juttatások

• Fizetés: Bruttó 144.000Ft + műszakpótlékok, Nettó 120.-130.000Ft + Cafeteria választható elemekből az első hónaptól
• 20%-os délutáni és 40%-os éjszakai műszakpótlék
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Bónusz rendszer
• Összetartó csapat
• Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
• Céges buszok Budapest több pontjából (Déli pályaudvar, Sasadi út, Kőbánya-Kispest, Népliget) és vidékről (Tatabánya, Bicske, Biatorbágy, Törökbálint, Páty)
• Munkavégzés helye: Páty

Információk a kiválasztási folyamatról

• Hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat
• Középfokú végzettség előnyt jelent

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Alapfokú végzettség
• Alapszintű számítástechnikai ismeretek
• Pontos, precíz munkavégzés
• 3 műszak vállalása, váltott műszakrendben (6-14h, 14-22h, 22-06h)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Polett Porubszky
Tel.: 70/4550213
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.