Raktáros/Targoncás - 51207

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.06

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Alkatrészkiadás az igényeknek megfelelően
• Tételes áruátvétel
• Küldemények összekészítése, azok csomagolása
• Leltározásban, készletezésben való részvétel
• Anyagmozgatás

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Fejlődési lehetőség
• Belső képzésekben való részvétel
• Emelt műszakpótlékok
• Cafetéria juttatás választható elemekből
• Bónusz rendszer
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 9Ft/km)
• Céges buszok Budapest több pontjából (Déli pályaudvar, Sasadi út, Kőbánya-Kispest, Népliget) és vidékről (Tatabánya, Bicske, Biatorbágy, Törökbálint, Páty)
• Munkavégzés helye: M1 ipari park

Információk a kiválasztási folyamatról

• Targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
• Angol nyelvtudás előnyt jelenthet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• Alapfokú végzettség
• Raktározásban szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Új típusú OKJ-s Targoncavezetői jogosítvány (3313; 3324)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Polett Porubszky
Tel.: 70/4550213
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.