Karbantartó - 50765

Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A munkavégzés helye
Szombathely
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2015.12.01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Termelő eszközök, gépek megelőző karbantartása, dokumentációk elkészítése
• Termelő eszközök, gépek, egyéb berendezések javítása, üzemben tartása
• Folyamatos gyártás biztosítása
• Pótalkatrészek, karbantartási anyagok kezelése
• Gépek, berendezések beállítása
• Gépnapló folyamatos vezetése
• Statisztika naprakész vezetése alkatrészekről, gépállásról
• Együttműködés a termelő berendezések fejlesztésében és jobbá tételében
• Megelőző intézkedések végrehajtása

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes fizetés
• Cafeteria
• Stabil, hosszútávú munkahely
• Modern munkakörülmények

Információk a kiválasztási folyamatról

• Autóipari szakmai tapasztalat

Megbízó

Osztrák tulajdonú autóipari beszállító vállalt szombathelyi telephelye.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

• Műszaki középiskolai végzettség
• Elektromos vagy mechanikus szakmai végzettség
• Szakmai tapasztalat ipari gyártó berendezések karbantartása terén
• Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, csapatmunkára képesség
• Három műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. 2000 óta sikeresen működő magyar tulajdonban lévő szolgálató cég. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés és diákmunka.
Nyilvántartási szám:
Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773, 481/2011-5100-857

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Marietta Ábrahám
Tel.: 3696508000
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.